Compass-Group

down
dot dot dot

Nový generálny riaditel Compass Group

30/01/2018

V Prahe dňa 25. januára 2018

 

Vážení obchodní partneri,

dovoľujeme si vám oznámiť, že novým generálnym riaditeľom Compass Group Czech Republic, Slovakia a Poland bol menovaný pán Jurek Zalopa. Pán Zalopa je skúsený manažér, ktorý riadil tak obchodné, ako aj výrobné spoločnosti v mnohých krajinách strednej a východnej Európy. Do Compass Group prichádza z riadiacich funkcií v nadnárodných spoločnostiach ako Podravka, Vitana, Rieber&Son alebo Unilever. Posledné roky pôsobil v spoločnosti Podravka ako Riaditeľ pre strednú Európu, kde zodpovedal za vývoj a implementáciu stratégie a zvyšovanie výkonnosti v šiestich krajinách.

Sme veľmi radi, že teraz budeme môcť všetky skúsenosti a schopnosti pána Zalopu využívať v prospech fungovania a rozvoja spoločnosti Compass Group na českom, slovenskom a poľskom trhu. Rád by som ho týmto privítal v našom tíme a poprial mu veľa úspechov v jeho činnosti. „Je pre mňa cťou, že budem riadiť jednotku na trhu v poskytovaní gastronomických služieb. Mojím cieľom je, aby spoločnosť Compass Group vo všetkých troch krajinách rástla a silnela. Nielen aby si udržala svoje prvenstvo, ale zároveň bola vzorom pre ostatných. Cesta k tomuto cieľu vedie cez naše nadšenie pre kvalitné jedlo a služby, inovatívny prístup a zodpovednosť a dôslednosť vo všetkých ohľadoch nášho podnikania,“ vyjadril sa pán Zalopa.

Súčasne by som sa rád poďakoval Zuzane Volkovej, ktorá bola počas prechodného polročného obdobia poverená riadením spoločností Compass Group v Českej republike a na Slovensku. Teraz sa opäť môže plne sústrediť na riadenie finančného oddelenia oboch krajín.

 

S pozdravom

Jan Jacob van Donselaar
Managing Director CEE and Benelux

obrazek obrazek obrazek

ZAUJALO VÁS NIEČO?
KONTAKTUJTE NÁS!

NAPÍŠTE NÁM

RÝCHLY KONTAKT

obrazek

info@compass-group.sk

obrazek obrazek obrazek
obrazek
obrazek

Prezeraním našich stránok súhlasíte s použítím cookies . Táto správa sa vám zobrazí len raz.

Cookies | zavri